افزایش طبقات – تغییر کاربری

افزایش طبقات – تغییر کاربری، به اخذ تاییدیه از سازمانها و شهرداری جهت اضافه طبقات و تغییر کاربری نیاز دارد.

تقویت با FRP جهت افزایش طبقات – تغییر کاربری

در مواردی به دلایل مختلفی نظیر تغییر کاربری ساختمان، پایین بودن مقاومت بتن، ضعف اجرا یا طراحی و یا اضافه کردن طبقات، مالکین ساختمان با مشکلات سازه‌ای و بعضی مواقع موانع قانونی و عدم تایید مهندس ناظر یا سازمان نظام مهندسی مواجه می‌شوند. کارشناسان فنی شرکت افزیر با توجه به دارا بودن توان فنی و اجرایی و مدارک قانونی، علاوه بر طراحی و اجرای سیستم‌های کلاسیک و نوین مقاوم سازی ( نظیر تقویت ستون طبق آئین نامه FRP)، تاییدیه مورد نیاز را از سازمان نظام مهندسی و شهرداری (جهت مقاوم سازی با FRP) اخذ می‌کنند.
کامپوزیت FRP مخفف Fiber Reinforcement Polymer می‌باشد که امروزه کاربردهای فراوانی در پلها و ساختمانهای بتنی دارند. قیمت و هزینه طراحی، خرید و فروش و اجرای FRP در مقایسه با سایر روشهای مقاوم سازی مقرون به صرفه می‌باشد. این شرکت علاوه بر طراحی و پیمانکاری پروژه‌های مقاوم سازی، در زمینه تامین، توزیع و فروش مصالح کامپوزیتی FRP و رزین اپوکسی و سایر مصالح مورد نیاز مقاوم سازی نظیر الیاف پلیمری CFRP کربن و GFRP شیشه، میلگرد و لمینیت FRP نیز ارائه خدمات می‌دهد.
جهت مشاهده تاریخچهFRP ، درباره FRP، نحوه نصب FRP و انواع مصالح آن شامل ورقهای FRP، پروفیل FPR، صفحات FRP، الیاف کربن، شیشه و آرامید و چسبهای FRP ، به بخش مقاوم سازی با FRP مراجعه کنید.

افزایش طبقات - تغییر کاربری

مقاوم‌سازی جهت افزایش طبقات

 

مقاوم‌سازی جهت افزایش طبقات