الیاف کربنCFRP

CWU™۲۰۰ یکی از انواع الیاف کربن تک جهته UD است که شرکت مقاوم سازی افزیر آن را در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار می دهد.الیاف کربنی FRP به شکل دو جهته و تک جهته در صنعت ساختمان، پتانسیل بالایی در مقاوم سازی و کاهش خرابی دارد. این محصولات دارای مقاومت بالا و وزن کم هستند و از الیاف کربنی و نوعی چسب ساخته می شوند. جهت اصلی فیبر ها در الیاف تک جهته، ادامه…

الیاف شیشه GFRP

از مهم ترین دلایل استفاده از GFRP در صنعت ساختمان, مقاومت بالا، وزن کم و قیمت مناسب آن می باشد. الیاف شیشه تک جهته GWP™۴۰۰ یکی از انواع این محصولات است، که شرکت مقاوم سازی افزیر از آن ها در پروژه های بهسازی، مقاوم سازی و ترمیم بسیاری استفاده می کند. در این محصول، جهت فیبر های تشکیل دهنده در راستای صفر است و به اصلاح تک جهته می باشد. پارچه‌های کامپوزیتی ادامه…

لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما درخواست خود را ثبت نمائید، تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

شرکت مقاوم سازی افزیر

شرکت مقاوم سازی افزیر پیشرو در زمینه مقاوم سازی با مصالح، تجهیزات و فن آوری های نوین در ایران است که با بهره گیری از متخصصین کارآزموده، نیروهای فنی ماهر و آموزش دیده در طراحی، تامین و اجرا پروژه ها فعالیت میکند.

شرکت دارای گواهینامه های صلاحیت پیمانکاری و گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان برنامه و بودجه کشور و کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران می باشد.

افزیر این افتخار را دارد که با ارائه راهکارهای پیشرفته و فروش محصولات در زمینه ترمیم، تقویت و مقاوم سازی انواع سازه ها، خطوط لوله، مخازن و … در پروژه های متعدد صنعت ساختمان، نفت گاز و پترو شیمی، آب و فاظلاب و … همکاری می نماید.

فعالیت شرکت مقاوم سازی افزیر در بخش فروش شامل موارد زیر است:

  • فروش محصولات مقاوم سازی نظیر الیاف FRP، الیاف کربن FRP، الیاف شیشه FRP، لمینیت کربن FRP، رزین اپوکسی، چسب کاشت میلگرد، آرماتور و بولت، چسب، ژل، گروت، بتونه و پرایمر اپوکسی FRP، الیاف چاپد شیشه و کربن، میلگرد FRP شامل میلگرد شیشه GFRP و میلگرد کربن CFRP.
  • فروش محصولات پوشش ضد حریق اسکلت و ساختمان شامل فروش پوشش ضد حریق پایه معدنی، رنگ ضد حریق منبسط شونده
  • فروش تجهیزات ارتعاشی و پل شامل نئوپرن، درز انبساط، ضربه گیر، میراگر و جداگر لرزه‌ای