مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی

مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی به کمک محصولات کامپوزیت پلیمری FRP 

ساختمان های پیش ساخته بتنی با هدف افزایش سرعت ساخت و ساز و انبوه سازی، سال هاست که مورد توجه کشورهای مختلف قرار دارند. رشد سریع جمعیت و افزایش تقاضا، نیاز به کاهش زمان تحویل پروژه­ های عمرانی و کاهش زمان برگشت سرمایه سرمایه­ گذاران و عواملی از این قبیل باعث شده ­اند تا ضرورت ایجاد تحول در شیوه­ های سنتی صنعت ساختمان روز به ­روز بیشتر شود. به دلیل اینکه قطعات این ساختمان ها در کارخانه ساخته شده و سپس به محل اجرا حمل می‌گردند، دارای کنترل کیفیت بهتری نسبت به ساختمان های بتنی درجا می‌باشند. با این‌ حال پس از گذشت مدتی، این ساختمان‌ها نیز دچار انواع خوردگی، ترک، پوسته‌ پوسته شدن و حتی از بین رفتن عایق رطوبتی یا حرارتی می‌گردند. باتوجه به این موارد، استفاده از روشی نوین و کارآمد و اقتصادی برای حفظ عمل‌کرد ساختمان‌های بتنی پیش ساخته، امری ضروری است. در روش مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی به کمک محصولات کامپوزیت پلیمری FRP شرکت افزیر، علاوه بر افزایش مقاومت سازه، از خوردگی های بعدی نیز جلوگیری می‌شوند.

مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی

مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی

مزایای مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی به کمک محصولات کامپوزیت پلیمری FRP

  • افزایش ظرفیت سازه‌ای حتی بیشتر از ساختمان سالم
  • جلوگیری از خوردگی و فرسودگی بتن و فولاد
  • اجرای سریع و آسان
  • وزن کم
  • حمل ایمن و آسان به دلیل سبک وزنی
  • اتصال ورق FRP به سطوح مختلف بتن و آهن خوب بوده و همپوشانی آن زیاد نیست. که سبب پایین آمدن قیمت مصالح کامپوزیت پلیمری FRP می‌گردد.

هزینه اجرای مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی به کمک محصولات کامپوزیت پلیمری FRP شرکت افزیر

برای مشاوره و کسب اطلاع درمورد هزینه اجرای مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی به کمک محصولات کامپوزیت پلیمری FRP شرکت افزیر با کارشناسان شرکت مقاوم سازی افزیر در تماس باشید.

مقاوم سازی ساختمان پیش ساخته بتنی
5 (100%) 3 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *