مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان از بازسازی 7400 واحد زلزله‌زده در کرمانشاه توسط مجموعه بنیاد مسکن استان همدان خبر داد و گفت: از این تعداد، 4200 واحد تعمیری و 3200 واحد احداثی در سطح 100 روستاست.
حسن ظفری در آئین افتتاح طرح هادی روستای نازول از توابع شهرستان ملایر به حضور 37 تیم و اکیپ و 120 نفر نیروی انسانی از سوی بنیاد مسکن استان همدان برای بازسازی 7400 واحد زلزله‌زده در استان کرمانشاه اشاره کرد و با بیان اینکه مردم ایران در بخش کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان بی‌نظیر و ماندگار عمل کردند، افزود: در منطقه سرپل ذهاب همه صاحبان واحدهای خسارت‌دیده نوع یک، دارای کانکس شده‌اند و بازسازی با قدرت و سرعت درحال انجام است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، به عنوان یک سرباز نظام و در چارچوب وظایف دولت انجام وظیفه کرده است، یادآور شد: با همکاری و همگرایی و هم‌افزایی مسئولان در سطح استان همدان اقدامات خوبی صورت گرفته است.
افتتاح 70 میلیارد تومان پروژه بنیاد مسکن همدان در دهه فجر
ظفری به افتتاح 70 میلیارد تومان پروژه بنیاد مسکن همدان در طول ایام دهه فجر در سطح این استان اشاره و خاطرنشان کرد: از این تعداد 16 پروژه مربوط به شهرستان ملایر است.
وی اظهار کرد: طی 3 سال گذشته 303 روستای استان همدان با استفاده از قیر یارانه‌ای آسفالت شده‌اند به گونه‌ای که شاخص بهسازی همدان نسبت به سایر استان‌ها در سطح کشور رقم بسیار خوبی است.

بازسازی-واحد-زلزله-زده-کرمانشاه
بازسازی-واحد-زلزله-زده-کرمانشاه
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert