عملیات اجرای اسکلت واحد‌های مسکونی دارای مقاومت بالا

مقاوم-سازی-واحد-زلزله-روستایی
در مناطق زلزله زده یکهزار و پانصد واحد برای دریافت تسهیلات تعمیری و ساخت به بانک معرفی و بیش از یکهزار واحد دیگر نیر قرارداد را امضاء کرده اند.
با نظارت ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان تهران عملیات اجرای اسکلت واحد‌های مسکونی با مشخصات فنی جدید و دارای مقاومت بالا در مقابل زلزله‌های پرقدرت در شهرستان قصر شیرین با سرعت در حال انجام است.
پس از زلزله مهیب و دردناک ۷/۳ ریشتری در استان کرمانشاه و عملیات بازسازی شهرستان قصر شیرین با سرعت توسط بنیاد مسکن استان تهران آغاز شد و عملیات اسکان اضطراری (چادر) و اسکان موقت (نصب و جانمایی کانکس) با مدیریت ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان تهران مستقر در شهرستان قصر شیرین همزمان با آواربرداری از روستا‌ها و شهر قصر شیرین آغاز شد.
این عملیات با نظارت مستقیم نصرالله دهقانی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در ابتدای دیماه به پایان رسید.
در این مدت عملیات پی کنی کامل تمامی واحد‌های تخریب شده انجام شده است و اجرای فنداسیون برای قریب به ۵۰ واحد از واحد‌های مسکونی طی عملیاتی شبانه روزی تکمیل و اکنون این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است.
عملیات بی وقفه بتن ریزی بصورت تمام وقت و شبانه روزی ادامه داشته و احداث خانه‌های مناسب و مهندسی ساخت در کلیه روستا‌های شهرستان قصرشیرین از قبیل: شیرین آب، طمهاسب، سیدحاتم، برفی و …در حال شکل گیری است.
در این راستا اجرای پانزدهمین اسکلت طراحی شده توسط مهندسین بنیاد مسکن تهران با ساختاری متفاوت و مقاومتر و با مشخصات فنی بهبود یافته و تکمیل شده و عملیات بازسازی به مرحله اجرای سقف رسیده است.

بیشتر بخوانید:   مروری بر کاربرد پلیمرها و ملات های الیافی در مقاوم سازی ساختمان های بنایی
مقاوم-سازی-واحد-زلزله-روستایی
مقاوم-سازی-واحد-زلزله-روستایی
5/5 - (1 امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert