خدمات افزیر

خدمات شرکت مقاوم سازی افزیر به چهار بخش کلی ارائه راهکارهای خاص جهت مقاوم سازی، اجرای پروژه‌های مقاوم‌سازی ، خدمات بازرگانی و خدمات مشاوره ای تقسیم بندی می گردد. مهندسین شرکت مقاوم سازی افزیر با توجه به آیین نامه های روز دنیا آماده ارائه انواع روش های نوین و متداول مقاوم سازی با در نظر گرفتن شرایط موجود و حاکم بر سیستم های سازه ای هستند. هم چنین واحد فروش و بازرگانی شرکت مقاوم سازی افزیر ارائه دهنده انواع مصالح مورد نیاز سیستم های مقاوم سازی با بالاترین کیفیت جهانی می باشد.

ارائه راهکارهای خاص مقاوم‌سازی

مهندسین شرکت مقاوم سازی افزیر با توجه به شرایط حال حاضر پروژه ها اقدام به ارائه راهکارهای خاص مقاوم‌سازی مطابق بر اساس آخربن آیین نامه ها و دستورالعمل های داخلی و خارجی می نمایند. این راهکارها به همراه برآورد مالی و زمانی تقدیم کارفرمایان می گردد.

ارائه راهکارهای خاص مقاوم‌سازی با الیاف FRP:

  • افزایش کرنش ستون های بتنی با استفاده از دورپیچ های FRP
  • تقویت خمشی تیرهای بتنی با لمینیت و الیاف FRP
  • تقویت برشی یا افزایش شکل پذیری تیرها یا ستونهای بتنی با FRP
  • تقویت خمشی و برشی دیوارهای برشی بتنی با مصالح FRP
  • تقویت خمشی و برشی دال ها
  • افزایش مقاومت در برابر عوامل محیطی مانند خوردگی، رطوبت، تغییر دما و….
  • ترمیم و افزایش مقاومت مقاطع آسیب پذیر موجود شامل ترک خوردگی، یخ زدگی، کرمو بودن و…
  • افزایش مقاومت، عمر مفید، بهسازی و مقاوم سازی تاسیسات و تجهیزات سازه های خاص
  • جلوگیری و رفع نشت سیستم های تاسیساتی

بیشتر

خدمات بازرگانی و فروش

بخش خدمات بازرگانی و تجاری شرکت افزیر مصالح مورد نیاز راهکارهای مقاوم‌سازی در اجرای پروژه شما را تامین میکند. شرکت افزیر با آگاهی کامل از حساس بودن مصالح مصرفی در مقاوم سازی سازه و نیز دغدغه دستگاه نظارت در مورد کیفیت آن‌ها، فقط مصالح نام‌آشنا و تایید شده را تامین می‌نماید که مورد تایید مهندسین ذی‌الصلاح پروژه شما واقع گردد. کلیه مصالح تامینی از شرکت‌های بین‌المللی معتبر در این حوزه می‌باشند که مشخصات فنی آنها با تست‌های مرتبط مطابق استانداردهای مربوطه تایید شده است. مصالح FRP ارائه شده نظیر الیاف کربن CFRP، الیاف شیشه GFRP، لمینیت و ورق کربن و چسب اپوکسی FRP دارای شماره سریال معتبر می‌باشند و با قیمت‌های واقعا رقابتی با خدمات پس از فروش در ایران، توسط شرکت تامین می‌گردند.

بیشتر

اجرای پروژه های مقاوم‌سازی

طرح‌های مقاوم سازی به دلیل جزئیات و حساسیت بسیار مهمی که دارند، می‌بایست توسط اکیپ اجرایی مهندسی و خبره اجرا شوند. اجرای پروژه های مقاوم‌سازی با سیستم‌های کامپوزیت و FRP می‌بایست مطابق استانداردها و آیین نامه‌های بهسازی و مقاوم سازی صورت گیرد. مقاوم سازی افزیر مجری پروژه های کارفرمایان و مشتریان محترم در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت مطابق استانداردها و آئین ‌نامه های ملی و بین المللی می‌باشد. پس از اتمام اجرای تقویت سازه تست‌های مورد نیاز نیز توسط شرکت انجام می‌شود تا کیفیت اجرای کار سنجیده و به تایید دستگاه نظارت برسد. اجرای مقاوم‌سازی سازه‌ها با استفاده از مصالح FRP، ژاکت بتنی، ژاکت فولادی، کاشت میلگرد، کاشت بولت در المانهای مختلف سازه‌ای شامل تیر، ستون، دیوار، دال و سقف و فونداسیون سازه‌ها صورت می‌گیرد. شرکت مقاوم سازی افزیر همچنین ارائه دهنده گواهینامه و تاییدیه مقاوم سازی ساختمان برای اجرای پروژه‌هایی مقاوم سازی با FRP می‌باشد.

بیشتر

خدمات مشاوره‌ای

متخصصین شرکت مقاوم سازی افزیر، خدمات مشاوره‌ای، راهکارهای بهینه مطابق استانداردها و آیین نامه‌های بهسازی و مقاوم سازی و متناسب با شرایط حاکم بر پروژه شما ارائه میدهند که این راهکارها مورد تایید مهندسین دارای صلاحیت طراحی و نظارت سازمان نظام مهندسی نیز می‌باشد. تمامی طرح‌های ارائه شده همراه با برآورد زمانی و مالی روش پیشنهادی برای مقاوم سازی سازه های بتنی و فولادی، ساختمانهای بنایی و مقاوم سازی ساختمان های قدیمی در برابر زلزله می‌باشد. کلیه تست‌های مورد نیاز (تست اولتراسونیک، اسکن آرماتور، چکش اشمیت و …) جهت بررسی وضع سازه موجود نیز توسط اکیپ متخصص شرکت صورت می‌گیرد. ارزیابی، طراحی و بهسازی لرزه ای ساختمان های موجود مطابق ضوابط دستورالعمل‌ها و نشریات داخلی نظیر نشریه360، آیین نامه بتن آبا، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، استاندارد 2800 ایران و آئین نامه‌های بین‌المللی نظیر FEMA 273، FEMA 274، FEMA 356، FEMA 357 و FEMA 547، گزارش‌های ATC، NEHRP، SAC و TRI صورت می‌گیرد.

بیشتر

4.3/5 - (18 امتیاز)