درباره شرکت مقاوم‌سازی افزیر

موضوع فعالیت و مجوزهای قانونی:

افزیر پیشرو و متخصص در زمینه مقاوم‌سازی با مصالح، تجهیزات و فن آوری های نوین در ایران است که با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و نیروی فنی ماهر و آموزش دیده در طراحی، تامین و اجرا پروژه ها فعالیت میکند.

این شرکت دارای گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری و گواهی نامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان برنامه و بودجه کشور و کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران می باشد.

افزیر این افتخار را دارد که با ارائه راهکارهای پیشرفته و فروش محصولات در زمینه ترمیم، تقویت و مقاوم سازی انواع سازه ها، خطوط لوله، مخازن و … در پروژه های متعدد همکاری می نماید.

خدمات مشاوره ای شرکت مقاوم سازی افزیر
خدمات مشاوره ای شرکت مقاوم سازی افزیر

– خواهشمند است برای مشاهده جزئیات گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری و گواهی نامه صلاحیت خدمات مشاوره به پایگاه اینترنتی سازمان برنامه و بودجه کشور مراجعه فرمایید.

ماموریت افزیر

شرکت افزیر پیشرو و متخصص در زمینه مقاوم سازی با مصالح و تجهیزات و فن آوری نوین در ایران است که با تفکر بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاهی و اکیپ فنی ماهر و آموزش دیده ، در فاز های طراحی تا اجرا فعالیت میکنند. این شرکت با تالیف و تدوین روشن فعالیت های منظم درون سازمانی و از طریق ایجاد و افزایش سطح مشارکت بین مراحل مختلف طرح و اجرا ، تمامی سعی و تلاش خود را در ارئه خدماتی صحیح ، جامع و به موقع ،‌به منظور جلب و افزایش رضایت کارفرما معطوف می نماید. تنوع و وسعت پروژه های انجام یافته در سال های اخیر در شهر های مختلف کشور بیانگر توانایی های گسترده این شرکت در انجام خدمات می باشد.

چشم انداز افزیر

هدف نهایی افزیر، رسیدن به جایگاه معتبرترین شرکت مقاوم سازی منطقه است. در این راستا این شرکت می کوشد تا در تمامی پروژه های اجرایی از طریق مستند سازی پروژه ها و انجام آزمایشات شبیه سازی شده گام بزرگی در زمینه پیشرفت در مراحل محاسبه و اجرای صحیح پروژه های مقاوم سازی بردارد.از دیگر اهداف کلان این شرکت بهبودی رضایت مندی کارفرمایان و همچنین بهینه سازی و توسعه روشهای مقاوم سازی و بهسازی متناسب با نوع وکاربرد سازه ها می باشد. همکاری با شرکت ها و انجمن های مطرح دنیا، توجه به پژوهش، فناوری، ارتقاء دانش و توانمندی های شرکت نیز از دیگر اهداف این شرکت جهت رسیدن به هدف مطلوب می باشد.

ارزش های افزیر

توانمند سازی پرسنل با بهره گیری از دانش فنی روز – پاسخ گویی و مسئولیت پذیری – احترام به کارفرمایان و مصرف کنندگان – صداقت و شفافیت در کار – متعهد به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت – مستند سازی پروژه ها به منظور پیشرفت علم مقاوم سازی

حریم خصوصی:

افزیر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

ﻗﻮاﻧﯿﻦ و ﻣﻘﺮرات:

– در کلیه متون، استفاده از عنوان “افزیر” و یا “شرکت” به تنهایی و یا به همراه سایر کلمات مربوط به شرکت بوده و به محصولات، خدمات و فعالیت های آن اشاره دارد.

– درصورت هرگونه ابهام در ویژگی محصولات و خدمات شرکت ضروری است قبل از هرگونه در خواست محصول و یا خدمات از  قسمت “تماس با ما” و یا پست الکترونیکی info@afzir.com  ابهام و سوال خود را ارسال نموده و پس از رفع هرگونه ابهام و در یافت نمونه و انجام آزمایشهای لازم و تطبیق با شرائط فنی و عملیاتی خود اقدام به سفارش کالا/خدمات فرمایید.

– کلیه محصولات مربوط به افزیر از کشور ایران می باشد.

– FRP در کلیه متون سایت و شرکت به معنی Fiber Reinforced Polymer می باشد. همچنین FRP بعضا به الیاف کربن (cfrp) یا شیشه (gfrp) نیز مصطلح گردیده است که با رزین مربوطه لایه گذاری می شوند که در متون سایت نیز بعضا با این مفهوم استفاده شده است.

– برآورد مقادیر کالاها و خدمات جهت سفارش برعهده خریدار/کارفرما می‌باشد.

– محل تحویل کلیه کالاها، محل شرکت می باشد.

– حضور شخص خریدار و یا نماینده ایشان جهت تحویل کالا در محل تحویل ضروری است. در غیر اینصورت فروشنده مسئول نخواهد بود.

– مبالغ نهایی براساس کالاهای تحویلی مطابق بسته‌بندی مربوطه محاسبه و پرداخت می‌گردد.

– صدور گواهی و تاییدیه اجرا پس از انجام مراحل لازم و Q.C control و صرفا درصورت تطبیق با موازین فنی و ضوابط شرکت صادر میگردد.

– خریدار/کارفرما متعهد به اخذ تایید از نظارت و یا عوامل ذیربط قبل از سفارش هرگونه کالا و خدمات به شرکت می باشد.

– قبل از سفارش هرگونه کالا و خدمات، با دریافت نمونه و انجام آزمایشهای لازم از تطابق کیفی با شرائط فنی و عملیاتی خود اطمینان حاصل فرمایید.

– اگر محصول، خدمات و یا راهکار ارائه شده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت باشد تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه مورد احتمالی و یا حتی ایهام، مراتب را بلافاصله از طریق کانال های ارتیاطی مشخص شده گزارش نموده و کالا را عودت فرمایید.

– درصورت احراز هرگونه اشتباه در ارسال کالا، کالا و مبلغ مربوطه عودت می گردد و هیچ گونه ادعای دیگری از سوی خریدار پذیرفته نیست. لذا ضروری است حداکثر ظرف 48 ساعت پس از تحویل، کالا عودت گردیده و مبلغ مربوطه دریافت گردد. در صورت درخواست خریدار و ارسال مجدد، هزینه ارسال مجدد بر عهده شرکت می باشد.

– قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، افزیر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

– محتوا: افزیر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه کالاها و خدمات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع و نیز شرکت‏‌های تولید کننده استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است به جهت حجم بالای محتوا، افزیر خود را در توصیفات محصول، راهکارهای ارائه شده و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا نمی داند.

– تغییرات در این قوانین: ممکن است ما تغییراتی در قوانین و مقررات و در شرایط استفاده از سایت بدهیم. شما می‌توانید در هر زمان با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

– خواهشمند است جهت ثبت و ارسال هرگونه شکایت و انتقاد از طریق ایمیلsupport@afzir.com  اقدام فرمایید.

3.9/5 - (32 امتیاز)