ملات کف سازی خود تراز شونده ملاتی است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با عمل آوری نسبتا سریع، سطحی صاف و تراز و بدون تخلخل را ایجاد می‌نمایند. ملات‌های خود تراز شونده همچون گروت‌های با روانی بالا و زیرلایه‌هایی هستند که برای تأمین یک سطح هموار یا صاف برای صفحه ستون‌های دستگاهی و پوشش‌های کف به کار برده می‌شوند. اغلب فرآورده های این محصول در کف‌ سازی‌های جدید و قدیمی ساخته شده از بتن در جا، بتن آماده یا چوب اعمال می‌شوند و این نوع ملات به صورت فزاینده برای تعمیر کف هایی که خراب شده‌اند، شکم داده اند، پوسته پوسته شده اند، یا ساییدگی پیدا کرده‌اند استفاده می‌شود. از آنجایی که کفپوش خود تراز سیمانی پلیمری دارای فرمولاسیون بر پایۀ آب است، بدون انتشار مواد سمی و یا بوهای خطرناک در حین استفاده، عمل آوری می‌شود و می تواند در کارخانه های تولید مواد غذایی و سایر محیط هایی که مهم است محصولات تولید شده آلوده نشوند، استفاده شود. یکی از ویژگی‌های کلیدی ملات خود تراز این است که به‌طور ویژه ای سریع عمل می‌کند و استحکام اولیه بالایی را ایجاد می‌کند که امکان بهره برداری زودهنگام و سریع کف را فراهم می‌کند.

انواع ملا‌ت‌های خودتراز شونده بر اساس ماده تشکیل دهنده عبارتند از:

محاسبه و برآورد مقدار ملات خود تراز شونده مورد نیاز به منظور زیر سازی کفپوش‌ها، ترمیم کرمو شدگی بتن کف سالن‌ها، کف کارخانه و … و ترمیم بتن کف انبارها و کارخانه‌ها کاربرد دارد و از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. شرکت مقاوم سازی افزیر با هدف تسهیل فرآیند محاسبه میزان ملات خود تراز شونده، ابزار محاسبه‌گر آنلاین زیر را طراحی نموده است که مقدار مورد نیاز ملات خود تسطیح شونده را متناسب با شرایط اجرایی پروژه شما پیشنهاد می‌دهد.

    • به منظور استفاده از محاسبه گر ملات خود تراز شونده در ابتدا نوع ملات مورد نظر را انتخاب نموده و در ادامه مقادیر خواسته شده را وارد نمایید. با کلیک بر روی دکمه “حساب کنید” مقدار ملات مورد نیاز محاسبه می‌گردد.
    • برای مشاهده دیتاشیت و اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات ملات خود تراز شونده مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با کارشناسان ما در افزیر در تماس باشید.گزارش برآورد مقدار ملات خود تراز شونده

داده‌های ورودی


نام ملات بسته‌بندی (کیلوگرم) سطح مقطع (مترمربع) ضخامت (میلی‌متر)

نتیجه محاسبات


نوع ملات
بسته‌بندی (کیلوگرم)
میزان ملات مورد نیاز (کیلوگرم)
تعداد بسته مورد نیاز
5/5 - (4 امتیاز)