تخریب بتن

استفاده از مواد شیمیایی جهت تخریب بتن

سازه‌های بتنی با توجه به کارگیری استانداردهای نامناسب، مشخصات فنی نادرست مصالح و مسائل اجرایی و حتی عملکرد خودسازه، می تواند به عدم عملکرد مناسب و فرسودگی بتن منجر شود. در بسیاری موارد نیاز به تخریب سازه های بتنی قدیمی و ساخت سازه های مقاوم و تقویت سازه های معیوب از جمله عواملی است که مسله تخریب بتن را امری تخصصی کرده است. شرکت افزیر با به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه و روشها و مواد شیمیایی نوین در زمینه تخریب ایمن و اقتصادی بتن فعالیت دارد.
بنتامیت یک ماده تخریب کننده کاملا بدون صدا و بی خطر می‌باشد که روش عملکرد آن بر مبنای نیروی حاصل از افزایش چشمگیر حجم آن می باشد. از مزایای این محصول، امکان استفاده در مناطق مسکونی، تخریب بدون ایجاد گرد و غبار، ارتعاش و سایر خطرات ناشی از انفجار تخریب‌، کاربرد راحت و عدم نیاز به اکیپ متخصص می‌باشد.
کتراک و راکتن آخرین پدیده مواد تخریبی بدون انفجار می‌باشد که با پتانسیل عظیم نهفته در خود و بازدهی بسیار بالا قابلیت تخریب صد در صد را خواهد داشت . کتراک در مقایسه با سایر مواد تخریب کننده نظیر دینامیت و باروت، از ایمنی بسیار بالاتری برای مجریان برخوردار است. در صورت اجرای صحیح و اصولی این محصول با توجه به دمای محیط ، در عرض 5 تا 6 ساعت تخریبی مطمئن را خواهید داشت. ویژگی های این محصول مانند بنتامیت است با این تفاوت که سرعت تخریب در کتراک حداقل 3 ساعت و در راکتن حداقل نیم ساعت می‌باشد که در مقایسه با بنتامیت سرعت تخریب بالاتری دارند. جهت تخریب انواع سازه های بتنی و سنگی در محلهایی که امکان انجام عملیات ناریه وجود نداشته و استفاده از ماشین آلات سنگین جهت تخریب مقدور نباشد، روش تخریب شیمیایی بتن گزینه مناسبی می‌باشد.

تخریب بتن قدیمی برای اجرای عملیات مقاوم سازی- مقاوم سازی ساختمان
تخریب بتن

محصولات مرتبط

راهکارهای مرتبط

4.3/5 - (9 امتیاز)